Обстріли території Курахівської ТЕС нанесли Україні збитки майже в 1 млрд грн

Через обстріли території Курахівської ТЕС Україна зазнала збитків майже в 1 млрд грн. Про це повідомила Донецька ОВА в Телеграм 20 квітня.

"Внаслідок систематичних обстрілів російськими агресорами міста Курахове, було зафіксовано 14 випадків засмічення земель Курахівської ТЕС нафтопродуктами та відходами від руйнувань. Державною екоінспекцією у Донецькій області виконані розрахунки розміру шкоди зумовленої засміченням земельних ресурсів Курахівської ТЕС внаслідок збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що сума нанесеної шкоди земельним ресурсам території Курахівської ТЕС становить понад 986 мільйонів гривень.

Також Інспекцією виконано 10 розрахунків шкоди за забруднення атмосферного повітря. Загальний розмір завданої шкоди довкіллю забрудненням повітря внаслідок бойових дій, та обстрілів понад 1 мільйона гривень.

"Розраховані збитки у подальшому мають стати підставою для стягнення з країни-агресора усієї шкоди, завданої довкіллю України", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що поки пропагандисти "ДНР" заявляють, що Кураховську ТЕС потрібно "повернути народу", російська авіація знищує її потужними бомбами.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті