Обстріл Селидове на Донеччині: рятувальники показали, як визволяють людей з-під завалів

На Донеччині, де внаслідок нічних ворожих обстрілів м. Селидове та с. Михайлівка було травмовано 7 осіб та 1 особа загинула, проводяться аварійно-рятувальні роботи. 

"Сьогодні вночі внаслідок обстрілу пошкоджено міську лікарню у Селидовому. Відбулось часткове руйнування будівель закладу. 7 осіб травмовано. Проводяться аварійно-рятувальні роботи. Також окупанти завдали ракетні удари по шахті у с. Михайлівка. З-під завалів пошкодженої будівлі рятувальники вилучили тіло загиблої особи. Аварійно-рятувальні роботи завершені", - прокоментували ситуацію рятувальники.

Як повідомлялося, російські військові випустили дві ракети С-300 по центральній міській лікарні у Селидовому Донецької області в ніч на 21 листопада.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті