Обстріл Новопскова: на будинки впала запущена окупантами ракета С-300

На окупованій Луганщині в Новопскові ракета ворога після запуску впала на житловий будинок. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 16 січня.

"За наявною інформацією, у Новопскові Старобільського району Луганської області, 15 січня, під час застосування ворогом комплексу С-300, одна ракета впала на житловий будинок. Загинули дві цивільні особи", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що окупанти намагалися видати цей випадок за обстріл ЗСУ.
Нагадаємо, що з лютого 2022 року саме бойовики "ЛНР/ДНР" за підтримки російської армії намагаються вийти на кордони Луганської та Донецької області, знищуючи на своєму шляху всі українські населені пункти.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті