Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Для тих, хто знає російську мову, це справжня фрейдистська обмовка з боку помічника Путіна: він вимагає від України вивести війська з Донецької області, щоб бойові дії "призупинилися", а не "припинилися", - прокоментував речник Міністерства закордонних справ Георгій Тихий заяву представника Кремля Юрія Ушакова.
За його словами, цією заявою у Путіна визнали, що "Москва прагне перепочинку, а не миру" і не збирається припиняти війну проти України.
Як повідомлялося, помічник Путіна Юрій Ушаков 7 травня заявив, що призупинення воєнних дій і подальше обговорення умов "довгострокового врегулювання" можливі лише після виходу ЗСУ з Донбасу.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту