Обмеження цін на російську нафту не працює - асоціація страхування

Цінова межа дозволяє західним вантажовідправникам і страховикам брати участь у торгівлі російською нафтою доти, доки вона продається за ціною нижче 60 доларів за барель. Про це пише Reuters, яке цитує ТГК Brief 30 квітня.

У заяві Міжнародної групи клубів P&I (асоціація взаємного страхування, що забезпечує об'єднання ризиків, інформацію та представництво для своїх членів) повідомляється, що з моменту введення 2 роки обмеження цін не мало великого успіху, оскільки Росія перейшла на власний флот, а також Росія використовує судна, що не перебувають під наглядом Заходу.

Заяву було представлено як письмовий доказ на парламентських слуханнях у Великій Британії. До складу групи входять 12 страховиків, які охоплюють 87% світового океанського тоннажу.

«Обмеження ціни на нафту стає дедалі більш нездійсненним у міру того, як дедалі більше суден і супутніх послуг переходять у цю паралельну торгівлю. За нашими оцінками, приблизно 800 танкерів уже залишили [об'єднання] International Group унаслідок запровадження граничних цін на нафту", - наголошується в заяві.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті