«Обізвали укропом, хохлом, підо**сом». У Ростові-на-Дону поліцейські побили «героя СВО» за автомобільний номер «Вагнер»

Російського окупанта Олексія Єрошкова затримали на автовокзалі Ростова-на-Дону2 через автомобільний номер «ВАГНЕР 92». За словами військового, він понад рік воює проти України. «Замість того, щоб провести грамотне затримання, обізвали укропом, хохлом, підо**сом, обісцяли воєнник», - поскаржився Єрошков. «Чим заслужив таке ставлення - мені незрозуміло», - дивується окупант. 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті