Обіцянка ватажків "ДНР" стабілізувати водопостачання після окупації Авдіївки виявилася передчасною 

Захоплення російськими військами Авдіївки не призведе до стабілізації водопостачання на окупованій території Донецької області. Про це йдеться в повідомленні підприємства "Вода Донбасу".

"Звільнення (окупація - "ОстроВ") Авдіївки не вплине на загальну ситуацію з водопостачання..., оскільки на території міста немає джерел води, які могли б використовуватися для стабілізації водопостачання".

Зазначається, що ремонт Донецької фільтрувальної станцій, буде можливий тільки після стабілізації обстановки. На об'єкті належить провести розмінування території та споруд, детальний технічний огляд будівель, обладнання. 

"Лише після цього буде розроблено план заходів із відновлення роботи комплексу очисних споруд, насосних станцій та енергетичного обладнання", - ідеться в повідомленні.

Ба більше, одночасно з роботами з відновлення самої Донецької фільтрувальної станції, необхідно виконати аналогічні роботи щодо насосної станції першого підйому, магістральних підвідних водогонів і магістральних водоводів від Донецької фільтрувальної станції, які подають питну воду на Донецьк", - визнали у "Воді Донбасу", що обіцянка ватажків "ДНР" стабілізувати водопостачання після окупації Авдіївки буде реалізована дуже не скоро.

Проблеми з питною водою на окупованій частині Донецької області почалися в лютому 2022 року після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Російська агресія порушила роботу каналу "Сіверський Донець - Донбас". Тепер ватажок "ДНР" запевняє, що повноцінне водопостачання регіону почнеться після "повного звільнення".

 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті