Обсяг українського експорту у серпні виріс на 25% і дорівнює 3,36 млрд доларів - Мінекономіки

Україна отримала понад 3,3 мільярди доларів надходжень від експорту у серпні. Про це повідомляється у свіжому звіті Міністерства економіки України.

Зокрема, зазначається, що обсяг експорту у серпні склав 7,29 млн тонн, що на 25% більше за експорт у липні. У грошовому еквіваленті це дорівнює 3,36 млрд доларів - на 411 мільйонів більше, аніж було у липні.

Цей показник виріс завдяки розблокуванню експорту морським шляхом. Перевозки по морю зросли на 85% і склали майже 2,9 млн тонн експорту. Залізничним шляхами Україні вдалося експортувати 3 млн тонн товарів, а автомобільним сполученням - 1,36 мільйонів тонн.

Як повідомлялося раніше, Україна експортувала перший мільйон тонн агропродукції з трьох морських портів, починаючи з лютого

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті