Об'єкт критичної інфраструктури у Вінницькій області пошкоджено уламками "шахеда" - ОВА

Уламки російського БПЛА пошкодили обʼєкт критичної інфраструктури у Вінницькій області в ніч на 20 червня. Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов у Телеграм 20 червня. 

"Внаслідок протиповітряного бою уламками шахеда пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури. Постраждалих немає. Наразі ведуться відповідні роботи щодо ліквідації наслідків", - написав Борзов.

Він уточнив, що на території  Вінницької області протиповітряна оборона працювала по чотирьох ворожих "шахедах", усі збито.

Раніше повідомлялось, що на Київщині влучань в об’єкти житлової чи критичної інфраструктури не зафіксовано, постраждалі відсутні.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті