Миколаївська область раптом стала вільною – Арестович про бої на Кінбурнській косі

Російська артилерія і сили РЕБ росії, які розташовувалися на Кінбурнській косі, знищено. Про це 14 листопада в ефірі "Фейгін LIVE" заявив радник Офісу президента Олексій Арестович.

"Злі язики стверджують, що там на Кінбурнській косі були російські сили РЕБ, артилерія і десантників, які трохи охороняють їх. Так от, їх немає. Їх більше немає. Якісь прикольні пацани там замість них", - заявив він.

Сили окупантів на Кінбурнській косі вели вогонь по Очакову, а також центру морських операцій. Однак потім із ними "щось трапилося".

"А потім "бац" і з ними щось трапилося. Миколаївська область раптом стала вільною. Живих там не лишилося", - додав радник Офісу президента.

Нагадаємо, кілька днів тому голова Миколаївської ОВА Віталій Кім говорив, що наші військові звільнили від окупантів всю територію області, окрім Кінбурна.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті