Новим керівником САП став Олександр Клименко

Олександра Клименка офіційно призначено головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про це у Telegram повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак 28 июля.

"Вітаю Андрія Костіна з початком роботи головою ГПУ, а Олександра Клименка із призначенням на посаду керівника САП. Бажаю вам ефективної роботи. Незалежна антикорупційна інфраструктура є важливою складовою демократії в Україні", - заявив чиновник.

Фактично призначення Клименка стало першим розпорядженням Костіна на посаді генерального прокурора. При цьому конкурсна комісія завершила процедуру призначення голови САП ще 19 червня.

Нагадаємо, що Верховна Рада призначила Андрія Костіна генпрокурором напередодні. А сьогодні указ про його призначення підписав президент Володимир Зеленський.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті