Новий ворожий обстріл Донеччини: одна людина загинула, дві поранені, пошкоджено 22 цивільних об’єкти

Протягом минулої доби Донецька область зазнала 1816  ворожих обстрілів - одна людина загинула та дві поранені. Про це 18 квітня повідомляє поліція регіону.

"Армія рф накрила вогнем 5 населених пунктів: міста Костянтинівка, Красногорівка, селища Желанне, Очеретине, село Маркове. Пошкоджено 22 цивільних об’єкти – 19 житлових будинків, заклади освіти, адмінбудівлю. У Красногорівці зазнали поранень двоє мирних жителів, постраждали приватні оселі. Авіаудар завдали російські військові по Костянтинівці – пошкодили 12 приватних будинків і заклад освіти. З артилерії ворог обстріляв Маркове Костянтинівської громади, пошкоджено приватний будинок, адмінбудівлю, заклад освіти. Три домівки пошкоджено внаслідок авіаційних та артилерійських ударів по Желанному", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в ніч на 18 квітня росія завдала по Донеччині 10 ракетних ударів. Шість ракет окупанти спрямували на Покровськ, пошкодили СТО, підприємство та 8 цивільних авто. 

"Ще чотирма ракетами атакували Селидове – вбили цивільну особу. Руйнувань зазнали 12 приватних будинків, сільськогосподарське підприємство, магазин, лінія електропередач", - додали в поліції.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті