Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Колишній в'язень, помилуваний Путіним за участь у війні проти України, повернувся з війни і жорстоко вбив свою співмешканку. Про це пишуть російські ЗМІ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
42-річна москвичка була жорстоко вбита колишнім "вагнерівцем". Злочинець ударив її ножем понад 15 разів і відрізав вухо. Потім він зателефонував у поліцію і зізнався, що вбив свою подругу.
Раніше "герой СВО" був судимий за заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю зі смертельними наслідками. У жовтні 2022 року він у складі ПВК "Вагнер" вирушив у зону спеціальної військової операції, де прослужив пів року.
Як повідомлялося раніше, російська громадськість схвалила практику жорстоких тортур підозрюваних у теракті в підмосковному "Крокусі", зокрема, факт відрізання силовиками вуха одному із затриманих.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту