Новий рекорд українських дронів-камікадзе: подолав понад 1800 км й уразив РЛС в російському Орську

Дрон Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України атакував радіолокаційну станцію дальнього виявлення цілей "Воронеж М", розташовану на рекордній відстані від України в місті Орськ Оренбурзької області РФ, 26 травня. Про це з посиланням на власне джерело в ГУР повідомила "Українська правда" 27 травня.

"Український безпілотник подолав відстань у понад 1800 кілометрів до обʼєкту противника, встановивши новий рекорд діапазону ураження для дронів-камікадзе", - йдеться в повідомленні.

Наслідки ураження уточнюються.

Зазначається, що стосовно цієї атаки російські пабліки писали, що під Орськом "упав БПЛА", а метою безпілотника, "можливо, був військовий об'єкт".

Раніше повідомлялось, що найбільш віддаленою ціллю, атакованою українськими безпілотниками, був обʼєкт у місті Салават республіки Башкортостан РФ. Він розташований на 140 кілометрів ближче до українського кордону в порівнянні з Орськом.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті