Новий глава оборонного комітету німецького Бундестагу відвідав Донбас і Харківщину

Новообраний голова комітету Бундестагу з питань оборони Маркус Фабер відвідав Донбас та Харківщину, щоб особисто з'ясувати поточні потреби та проблеми українських військових. Про це розповів  у фейсбук нардеп Єгор Чернєв, голова постійної делегації України у парламентській асамблеї НАТО.

"Це перша закордонна поїздка Фабера на новій посаді – і одразу до України, хоча за традицією новообрані голови комітету оборони парламенту Німеччини свій перший візит здійснюють до країни-сусіда. І ми це цінуємо", – підкреслив український нардеп.

"Разом з Маркусом, головою нашого Комітету Олександр Завітневич, бійцями та командирами ми максимально занурилися у купу практичних питаннь аж до якості окремих видів снарядів для німецьких САУ та деталей, які вкрай необхідні для ремонту техніки. Виявили певні критичні проблеми, які потрібно вирішувати негайно, і Маркус пообіцяв після повернення до Німеччини оперативно допомогти. І я знаю, що він допоможе", - додав Єгор Чернєв.

За його словами, під час візиту німецького депутата "як приємний бонус" німецька САУ Panzerhaubitze 2000 знищила російську гаубицю разом з боєкомплектом.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті