Нова маячня пропаганди РФ: українських дітей навчають робити бомби з ляльок та вчиняти теракти (ФОТО)

Співробітники спецслужб РФ нібито виявили у квартирі засновника сєверодонецького осередку одного з українських дитячих військово-патріотичних клубів ляльки, з яких дітей навчали робити саморобні вибухові пристрої. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Співробітники спецслужб РФ виявили у квартирі засновника сєверодонецького осередку одного з українських дитячих військово-патріотичних клубів ляльки, з яких дітей навчали робити саморобні вибухові пристрої, а також інструкції щодо їх виготовлення", - пишуть росЗМІ.

За словами співробітника російських спецслужб, на якого посилається видання, українських дітей свідомо готували до терористичних актів і батьки про це знали.

"Діти готувалися до терористичної діяльності. Встановлення саморобних вибухових пристроїв, замаскованих під дитячі іграшки, під побутові прилади. Ось одна з таких іграшок, яка була знайдена під час оперативно-розшукових заходів", - розповів співробітник спецслужб.

Як повідомлялося раніше, російські пропагандисти пропонують офіційно проголосити Володимира Зеленського антихристом, який уклав угоду з дияволом.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті