Нові обстріли Донеччини: ще троє людей загинуло

Росіяни продовжують весь день обстрілювати Донеччину - ще 3 людини загинули. Про це у Фейсбук вдень 25 квітня повідомив начальник ОВА Вадим Філашкін.

"Під вогонь потрапило Удачне - за попередньою інформацією, росіяни ударили по селищу ракетою. Там 2 людини загинули і 1 поранена. Також 1 людина загинула і 2 будинки пошкоджені у Курахівці - її ворог обстріляв зі ствольної артилерії. Остаточні наслідки обстрілів ще належить встановити. Прошу всіх: бережіть себе та своїх близьких! Евакуюйтесь своєчасно!", - повідомив начальник ОВА.

Як повідомлялося, російські окупанти за добу поранили чотирьох мешканців Донеччини, пошкоджено 17 цивільних об’єктів.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті