"Нова реальність". У Києві світло планують відключати і у "сірих зонах" графіка - Yasno

Ситуація зі світлом у Києві залишається складною, а тому електроенергію планують відключати і у "сірих зонах" графіка. Про це повідомляє гендиректор Yasno Сергій Коваленко у Facebook.

"Обсяги обмежень зараз такі, що світло, найбільш імовірно, відключатимуть у світло-сірих зонах графіка. Це складно прийняти після тривалого часу без відключень, але така наша нова реальність зараз", - написав Коваленко.

За його словами, генерація електроенергії вже не збільшиться, але споживання продовжує зростати. Тому дефіцит продовжує ставати дедалі більшим.

Коваленко зазначив, що після свят електроенергією знову почали забезпечувати бізнес та промисловість, тому загальні обсяги споживання почали зростати.

"Тому, як говорили у жовтні, до кінця березня потрібно бути готовими до будь-яких ситуацій", - констатував він.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті