Нова партія медиків: росіяни звезли лікарів на тимчасово окуповану територію

Окупанти звезли до шпиталів на тимчасово окупованих територіях понад 200 представників молодшого медичного персоналу из РФ Про це повідомив "Центр національного спротиву" 16 лютого.

"Російські гастролери приїхали до Луганська, Лисичанську, Донецьку та Горлівки аби надавати допомогу окупантам в чужій країні, – сказано в повідомленні. – Звертаємо увагу, що такі дії в Україні не залишаються без відповіді".

Зазначається, що за привезення медиків відповідали так звані добровольці "Волонтеры – медики" – організація, яка "…прикривається доброчесними намірами, та насправді є агентами впливу кремля, чиїм коштом й фінансується".

Раніше повідомлялось, що російським окупантам критично не вистачає лікарів для великої кількості поранених на Вугледарському та Запорізькому напрямках.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті