Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Це випливає з повідомлення "мера" міста Олега Кольцова. Російський чиновник, відряджений Кремлем для керівництва приморським містом, у себе в Телеграмі розповів, що "фахівці... практично завершили роботу з виведення поливальних кранів із технічних підполів багатоповерхівок. Можливість набору води з їхньою допомогою вже отримали мешканці понад 1000 багатоквартирних будинків. Ще в 92 будинках ця робота буде завершена до кінця тижня".
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Очевидно, що вода в багатоповерхівки подається на кілька годин за встановленим графіком - один раз на два дні і рідше. Однак напору, що подається, недостатньо для її доставки на верхні й навіть середні поверхи. Тому більшість мешканців набирає воду в підвалах у місцях погано для цього пристосованих. Тепер для "полегшення" їм життя крани виведені з технічних підполів у більш зручне місце.
Як повідомлялося раніше, на окупованій території Донецької області склалася кризова ситуація із забезпеченням населення, сільського господарства та промисловості водою.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту