Норвезька оборонна компанія Radionor Communications відкриє філію в Україні

Про це стало відомо під час переговорів за участі заступника міністра оборони України Валерія Чуркіна та генерального директора компанії Раймонда Сьодерхолма, повідомляє Міноборони України.

Radionor є одним з постачальників стійких до радіоелектронної боротьби (РЕБ) комунікаційних технологій для Сил оборони України. У фокусі обговорення — подальший розвиток співпраці, зокрема в контексті викликів на передовій, пов’язаних із використанням безпілотних систем.

«Потреба в стійких до РЕБ комунікаційних технологіях, особливо в безпілотних операціях, є гострою. Ми очікуємо на поставки додаткової техніки й готові підтримувати українську армію в навчанні з її використання», — зазначив Раймонд Сьодерхолм.

Сторони також обговорили створення сервісного центру компанії в Україні, що дозволить оперативно обслуговувати техніку, адаптувати її до потреб фронту та готувати українських фахівців.

«Наявність представництва компанії на території України спростить обслуговування її продукції, дозволить фахово навчити цьому українських військових, а отже зробить використання цих видів озброєння максимально ефективним», — прокоментував Валерій Чуркін.

Заступник міністра також подякував народу та уряду Норвегії, а також керівництву Radionor за послідовну підтримку України в умовах війни.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Світ
17.08.2026
15:12

«Гонка ескалацій». Україна у фокусі світових ЗМІ

«Київ нездатний вести повномасштабну боротьбу з корупцією - сигналом став вихід під заставу ексглави Офісу Президента України Андрія Єрмака, звинуваченого в легалізації злочинних доходів»
Всі статті