Норвегія закриває в'їзд для російських туристів

Норвегія ввела додаткові обмеження на в'їзд громадян РФ: з 29 травня росіянам, які приїжджають у скандинавську країну з туристичною метою або з метою "непершочергової важливості", буде відмовлено у в'їзді. Про це повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время".

Зазначається, що виняток можуть зробити для тих громадян РФ, які їдуть до близьких родичів або ж з метою роботи і навчання в Норвегії або в Шенгенській зоні.

У прес-релізі норвезького уряду наголошується, що обмеження поширюється як на тих, хто має візи, видані Норвегією до весни 2022 року, так і на візи, видані іншими країнами Шенгенської угоди.

У повідомленні нагадують, що Норвегія обмежила в'їзд росіян після повномасштабного вторгнення в Україну і практично перестала видавати туристичні візи. В'їзд через зовнішній кордон з метою туризму для росіян раніше також заборонили Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Польща та Чехія.

Як повідомлялося, Норвегія вирішила виділити додаткові 600 млн доларів на підтримку України.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті