Норвегія відправить Україні танки Leopard 2 - Єрмак

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що Норвегія відправить Україні танки Leopard 2. Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі 25 січня.

"Норвегія відправить нам Leopard 2. Це тільки початок, далі буде чимало крутих новин", - написав він.

Єрмак прки що на назвав кількість танків з Норвегії, але раніше видання Dagens Næringsliv повідомляло, що Норвегія розглядає можливість поставки до 8 танків Leopard 2 із 36 наявних у неї.

Також відомо, що, за данними Spiegel, Україна отримає від європейських країн 80 танків Leopard, з яких планують сформувати 2 танкових батальйони – один на основі танків Leopard 2A6 від Німеччини, Іспанії, Фінляндії та Нідерландів. Інший – Leopard 2A4 від Польщі та Норвегії.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті