Вночі рашисти вели обстріли від Вугледара до Соледара

Цієї ночі росіяни вели обстріли на різних ділянках фронту - від Вугледара до Соледара. Про це в Телеграм повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

За його словами, на Волноваському напрямку під обстріл потрапив Вугледар - відомо про одного пораненого. Також росіяни стріляли по околицях Павлівки, Водяного і Богоявленки - без жертв.

"На Донецькому напрямку постраждали Красногорівка у Мар'їнській громаді, Бердичі в Очеретинській громаді та Авдіївка. У Бердичах є 1 поранений. На Горлівському напрямку зазнали обстрілів Бахмутське та Парасковіївка Соледарської громади та Іванівське Бахмутської громади. В останньому - одна людина поранена", - додає Кириленко.

"Також напередодні ввечері ворог обстріляв Костянтинівку - зруйновано приватний будинок, але, на щастя, без жертв. Кожен російський злочин ретельно документуємо! За все будуть відповідати!", - підкреслив голова ОВА.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті