Німецький Rheinmetall показав свій ремонтний завод в Україні

Німецька збройова компанія Rheinmetall відкрила новий завод на заході України, де ремонтуються основні бойові танки Leopard 1 і БМП Marder, - пише Bild

"Машини дуже добре зарекомендували себе і врятували безліч життів українських солдатів, оскільки броня Marder значно перевершує броню старих радянських моделей", - говорить Маркус Фабер, експерт Вільної демократичної партії (ВДП) з питань оборони.

Українці високо цінують ці машини за їхній захист, каже Бйорн Бернхард, генеральний директор Rheinmetall Landsysteme GmbH (на 3 фото зліва). "Ми також отримуємо дуже позитивні відгуки від солдатів порівняно з іншими західними бойовими машинами піхоти", - зазначає він.

За словами Бернхарда, більшість БМП Marder, що приходять сюди на ремонт, підірвалися на мінах. Якщо постраждала тільки ходова частина, Marder можна привести в робочий стан за три тижні, каже він. 

Розташування заводу Rheinmetall тримається в секреті, оскільки він є об'єктом особливого інтересу для російської армії. "Ми усвідомлюємо, що як танковий завод ми завжди є стратегічною ціллю для ВПС Путіна", - каже Бернхард.

Rheinmetall також хоче в майбутньому проводити ремонт Leopard 2 та інших західних танків в Україні.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті