Німеччина в новому пакеті допомоги передала Україні боєприпаси для Leopard, БТРи та спецтехніку

Німеччина в рамках нового пакета військової допомоги передала Україні боєприпаси для танків Leopard, бронетранспортери та близько ста одиниць спецтехніки. Про це повідомляє Міноборони України з посиланням на Федеральний уряд Німеччини. 

За останній тиждень доставлені боєприпаси для Leopard, 19 сідельних тягачів 8x8 HX81 та 14 напівпричепів, 14 гусеничних і дистанційно керованих машин піхоти Themis, 64 гусеничних всюдиходи Bandvagn 206 (BV206), 66 бронетранспортерів.

Зазначається, що список допомоги оновлюється постійно – він містить огляд летальної та нелетальної військової підтримки України з боку Німеччини. 

Він включає поставки з Бундесверу, а також з німецької промисловості, що фінансуються з фондів Федерального Уряду Німеччини для так званого розвитку потенціалу безпеки.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті