Німеччина у п′ятницю передала Україні ще одну систему IRIS-T - ЗМІ

Україна 24 травня отримала від Німечини ще одну систему протиповітряної оборони IRIS-T. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє німецьке Spiegel, пише "Європейська правда".

За інформацією видання, у п’ятницю з Німеччини в Україну прибула ще одна система протиповітряної оборони IRIS-T. Разом з нею Україна буде мати вже чотири таких системи середньої дальності і одну – малої дальності. 

Ці німецькі системи, досить нова розробка, довели свою високу ефективність під час прикриття від атак з повітря великих українських міст і критичної інфраструктури. 

В середині місяця посол Німеччини в Україні казав, що ще одну IRIS-T мають передати до кінця травня. 

Загалом Німеччина пообіцяла Україні дев’ять IRIS-T SLM та одинадцять IRIS-T SLS. Проте викликом є не лише виготовлення систем у такій кількості, як вони потрібні Україні, але й виготовлення ракет-перехоплювачів – виробник не встигає за темпами, які задають умови війни.

Раніше, Берлін повідомив про нову партію переданої Україні військової допомоги, до якої увійшли артилерійські снаряди, танки Leopard 1 AP, кулемети, дрони, гвинтівки та боєприпаси.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті