Німеччина передасть Україні нову систему повітряної розвідки

Уряд Німеччини в рамках підтримки України надасть нову систему повітряної розвідки Luna. Про це повідомляє видання BILD.

Оборонний концерн Rheinmetall готовий виробляти для України безпілотники абсолютно нового типу.

"Новий Luna від Rheinmetall — це абсолютно нова система дронів, яка перевершує попередню модель за всіма важливими характеристиками. Вони можуть використовуватися не тільки як система розвідки, а й забезпечувати мережу LTE, перехоплювати або глушити зв'язок", - наголошують фахівці концерну. 

Скільки одиниць таких безпілотників концерн готовий передати Україні, наразі невідомо.

Як повідомлялося раніше, у Повітряних Силах показали, як Gepard і С-300 відбили атаку РФ під Одесою

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті