Німеччина передала Україні інженерні танки, а також кулемети для "Леопардів" і датчики дронів

Німеччина передала Україні новий пакет допомоги для України, до якого увійшли інженерні танки Dachs. Про це 24 березня повідомила пресслужба уряду ФРН.

Згідно з опублікованими даними, Сили оборони України отримали три інженерні танки Dachs. Також до цього пакета увійшли 30 датчиків для виявлення ворожих дронів.

Україна також отримала 70 кулеметів MG3. Ці кулемети призначені для встановлення на танки Leopard 2, а також на БМП Marder та інженерні машини Dachs.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна отримала від Німеччини дві додаткові установки ППО Gepard.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Світ
12.06.2025
08:31

«Нічні «побудки» відбуватимуться дуже часто». Російські ЗМІ про Україну

«Програючи на полі бою, ЗСУ переносить бойові дії на нашу територію. Неодноразові спроби входу ДРГ у Курську і Бєлгородську області, удари дальніми дронами і ось тепер диверсії - це типова спроба такого «експорту».
Всі статті