Німеччина готова виготувати для України 250 тисяч артилерійських снарядів

Німецький концерн Rheinmetall готовий виготувати 250 тисяч артилерійських снарядів для України. Про це повідомляє видання Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Це виробництво відбуватиметься в рамках домовленності між Україною та ЄС, в рамках якої передбачено постачання 1 мільйону снарядів. Чверть з цього об'єму готова виконати німецька компанія.

В той же час, Rheinmetall запевняє, що може виконати і більший об'єм виробництва боєприпасів, однак в такому випадку, не всі вони будуть спрямовані до України.

Як повідомлялося раніше, сервісний центр з обслуговування та ремонту українських танків Leopard 2 запрацює у Польщі вже у травні

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід, бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті