"Ніхто туди не заходив". Росіяни не контролюють Білогорівку - Гайдай

Ситуація на Луганщині залишається дуже напруженою, але повністю контрольованою українськими військовими. Про це повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай 5 лютого в ефірі телемарафону.

"Ситуація залишається дуже напруженою, але повністю контрольованою нашими військовими. Всі ті вкиди з приводу того, що "десь там через 15 хвилин почнеться повномасштабний наступ" чи ще щось, не відповідають дійсності. І командири, і бійці на місцях чітко розуміють, скільки резервів перекидається і що відбувається на лінії фронту. Всі готові дати відсіч", - сказав він.

За його словами, що кількість атак трохи збільшилася, але всі вони відбиваються.

"Я так розумію, росіяни зондують, де б знайти слабке місце", - зазначив Гайдай.

Крім того, він спростував інформацію, що рашисти захопили Білогорівку.

"По-перше, вони навіть не знають, чи залишилися чи там люди і скільки їх. По-друге, наші бійці залишаються на позиціях, ніхто Білогорівку не захоплював, ніхто туди не заходив, ворога там нема", - повідомив очільник Луганщини.

Як повідомлялося раніше, за словами Сергія Гайдая, рашистам потрібно близько 4 тижнів для початку наступу на Луганщині.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті