Нідерланди замовили у Чехії 9 САУ DITA для України

Нідерланди замовили у Чехії 9 САУ DITA для України. Зброя є частиною великого замовлення Нідерландів для України. Його поставлятимуть 2 виробники зброї в Чеській Республіці. Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на Міноборони Нідерландів.

Зазначається, що командувач Збройних сил (CDS) Нідерландів генерал Онно Айхельсхайм напередодні відвідав у Чехії виробників озброєнь для України.

“Гаубиця DITA — це сучасна вогнева система, яка може вражати цілі за десятки кілометрів. Україна має велику потребу в цій зброї”, — йдеться у повідомленні.

Айхельсгайм також оглянув радіолокаційну систему VERA-NG. Ця система пасивного спостереження може виявляти повітряні, морські та наземні цілі.

У CDS підкреслили, що підтримка України залишається найвищим пріоритетом для Нідерландів.

Нагадаємо, прем’єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що партнери України шукають боєприпаси для неї по всьому світу. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті