"Нічого там лячного немає": в РНБО вважають, що РФ – це колос на глиняних ногах

Росія являє собою колоса на глиняних ногах, якого треба не боятися, а просто ставити на місце. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данілов в інтерв'ю "Українському Радіо", опублікованому 5 серпня.

"Росія – так званий колос на глиняних ногах, нічого там лячного немає, його просто треба ставити на місце", - так Данілов прокоментував імовірну реакцію Заходу на вихід росії із зернової угоди та блокування військами РФ судноплавства в Чорному морі.

На думку секретаря РНБО, якщо і НАТО, і західні держави промовчать стосовно блокування зернового коридору, "тоді буде біда".

"Свого часу промовчали на Африканському континенті – й бачимо, що там сьогодні відбувається: росія зі своїми партнерами захоплює все більше й більше країн під свій вплив. Тож я наголошую: ви (країни Заходу. – "ОстроВ") на все маєте реагувати вчасно. – зазначив Данілов. – Цивілізований світ, я думаю, вже вивчив уроки 2008 року – Грузію; вивчив уроки лютого 2014 року – Україну; і вивчив уроки літа 2014 року, коли російський режим убив 298 невинних людей, збивши цивільний літак MH17. Вони не понесли за це жодної відповідальності. А кожна людина має за все відповідати. Зло має бути покарано".

Раніше повідомлялось, що в РНБО розповіли, чи існують графіки і дедлайни контрнаступу ЗСУ.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті