Нічні вибухи в Криму: уражена військова частина, знищені ППО, РЛС та особовий склад окупантів - соцмережі

Внаслідок час нічних вибухів у місті Джанкой (тимчасово окупований Крим) було уражено військові частину росіян, а також ППО, РЛС та особовий склад окупантів. Про це повідомляє Telegram Кримських партизанів.

"У Джанкої уражена військова частина. Знищено ППО та РЛС рашистів, а також особовий склад", - йдеться в повідомленні.

Також було кілька прильотів з/ч 57229/51 у селищі Котлубань Волгоградської області. Ця військова частина є арсеналом комплексного зберігання боєприпасів. Вона уражена вдруге на тиждень.

Як повідомлялося раніше, у росії заявили про масовану атаку дронів на тимчасово окупований Крим сьогодні вночі, 24 листопада.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті