Нічна атака "Шахедів" на Київ: усі цілі знищено

Цієї ночі, 19 травня, сили протиповітряної оборони знищили усі ворожі цілі, які рухалися у напрямку Києва. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко у Telegram.

"Десята повітряна атака на столицю за 19 днів травня! З інтервалом між останніми - менше доби. Така травнева інтенсивність "повітряного вогню" ворога по Києву. Остання повітряна тривога в столиці повʼязана із застосуванням агресором БПЛА. За попередніми даними, рашисти знову запустили по столиці  баражуючі боєприпаси "Shahed". З тактичного огляду, це був напад у кілька хвиль, з короткими інтервалами між атаками", - повідомив він.

Такою тактикою російські військові, за словами начальника КМВА, намагаються виснажити українську ППО, а також психологічно впливати на цивільне населення.

"Усі виявлені повітряні цілі, які  рухалися в напрямку Києва, були знищені силами і засобам нашої протиповітряної оборони. Ударів по Києву не допущено! Дякуємо захисникам неба за відмінну роботу! Дані оперативного зведення оновлюються і уточнюються", - зазначив Сергій Попко.

Цієї ночі, 19 травня, по всій Україні була оголошена повітряна тривога, і в деяких областях повідомляли про звуки вибухів та роботу ППО.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті