«Незаконний перетин кордону». ФСБ порушила справу проти українських та американських журналістів за репортажі з Курської області

ФСБ порушила справу проти українських та американських журналістів за репортажі з Курської області. Про це говориться в повідомленні російської спецслужби.

Йдеться про репортерку CNN Ніку Пейтон Волше та українських журналісток Олесю Боровик і Діану Буцко.

Журналісти знімали репортажі про те, який вигляд має Суджа після прориву ЗСУ на територію Курської області.

Раніше аналогічні кримінальні справи було порушено проти італійських журналісток телерадіокомпанії RAI, які також з'їздили в Суджу для зйомок репортажу. 

ФСБ анонсувала швидке оголошення «порушників кордонів» у міжнародний розшук.

Як повідомлялося раніше, Росія розгорнула безпрецедентну за цинізмом кампанію з дискредитації ЗСУ. Пропаганда РФ масово поширює фейкові новини про те, що українські війська нібито здійснюють каральні акції проти мирного населення прикордонних територій Росії. Репортажі українських і західних ЗМІ повністю спростовують ці інсинуації. 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті