Незабаром перелік послуг МВС в "Дії" суттєво збільшиться - міністр Клименко

Незабаром перелік послуг МВС України в застосунку "Дія" суттєво збільшиться. Про це повідомив в етері Національного телемарафону «Єдині новини» міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

За його словами, 80% всіх водійських посвідчень, які замовили наші громадяни за кордон поштою, припадають на Республіку Польщу. Ця послуга вже доступна й у Німеччині, Чехії та Італії. 

Невдовзі перелік подібних послуг МВС збільшиться. 

"МВС разом з Мінцифри запускає ще такі послуги, як онлайн перереєстрація авто, також ми практично готові запустити й онлайн оформлення та доставку поштою номерних знаків, тож у наших громадян в застосунку "Дія" перелік онлайн послуг суттєво розшириться", - наголосив очільник МВС.

Зазначається, що у 2023 році МВС разом з Мінцифри провели масштабну роботу з цифровізації послуг, що значно підвищує комфортність їх надання для громадян.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті