Невідомі використовують ім'я Умєрова, щоб поширити анонімний бот для скарг

У Міністерстві оборони України заявили про поширення інформації про нібито запуск анонімного бота для скарг і пропозицій. Проте це фейк. Про це попередило українське оборонне відомство.

Фейковий акаунт використовує ім'я та прізвище міністра оборони Рустема Умєрова і пропонує присилати туди скарги. Проте Міністерство оборони нічого подібного не запускало.

"В Телеграмі невідомі створили акаунт, використовуючи імʼя та прізвище Міністра оборони України. Сьогодні вони почали збирати дані, вдаючи офіційний канал інформації. Звертаємо вашу увагу - у Рустема Умєрова немає акаунту в телеграмі. Просимо не надавати жодної інформації на прохання індивідів, які ведуть цей акаунт, а також подати скаргу на нього", - закликають у відомстві.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті