Ненародні республіки: ватажків "ДНР/ЛНР" "обиратимуть" фейкові депутати фейкових "парламентів" - Ъ

Окупаційна влада "ДНР/ЛНР" має намір ухвалити так звані "конституції", в яких не передбачено всенародних "виборів глав республік". Про це пише російський "Коммерсант".

З цією метою на п'ятницю намічено проведення так званих позачергових сесій фейкових парламентів.

Джерело "Ъ", близьке до керівництва окупованого Донбасу, розповіло, що, згідно з проектом документа, ватажків "ДНР/ЛНР" обиратимуть не прямим всенародним голосуванням, а через так звані "народні ради".

Таким чином мешканців окупованих частин Донецької та Луганської областей буде позбавлено права навіть бутафорської участі у виборах своїх "голов".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті