Немає підтвердження смерті Кадирова, але стан його здоров'я важкий - ГУР

Глава Чечні Рамзан Кадиров перебуває у важкому стані. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону 20 вересня. 

"На жаль, поки що живий дон. Немає підтвердження про загибель і смерть, але стан здоров'я важкий. І, звісно, це вже впливає на політичні процеси навколо його режиму та загалом архітектури й безпеки режиму Путіна", - сказав Юсов.

В українській військовій розвідці вважають, що смерть Кадирова може стати додатковим шансом для борців за незалежність Ічкерії та інших поневолених народів Кавказу.

"Я впевнений, що є люди, які цим шансом ефективно скористаються", - додав Юсов.

Нагадаємо, 15 вересня представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що лідер Чечні Рамзан Кадиров перебуває у дуже тяжкому стані.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті