Немає навіть у проєкті: ЗМІ окупованого Донбасу поспішили розповісти про будівництво в «ДНР» і «ЛНР» високошвидкісної залізниці 

ЗМІ окупованого Донбасу активно поширили новину про можливу появу на окупованій території України високошвидкісної залізниці.

Як ньюсмейкер виступив міністр транспорту РФ Роман Старовойт. Під час виступу на засіданні комітету Ради Федерації з економічної політики він заявив, що «за дорученням Президента опрацьовуємо напрямок Казань - Єкатеринбург, Москва - Адлер, до Рязані, Мінська і нових регіонів». Що означає термін «опрацьовуємо» він не уточнив. Однак цього короткого повідомлення виявилося достатньо для того, що пропагандисти «ДНР/ЛНР» заявили про будівництво на окупованих територіях високошвидкісної залізниці як про досить близьку перспективу.   

Насправді, Роман Старовойт зовсім не обіцяв окупованому Донбасу чудес сучасної техніки. Він чесно сказав, що «ми поки що заклали в проєкт тільки один напрямок: пілотним проєктом стане лінія Москва - Санкт-Петербург». Решта напрямків просто «опрацьовуються», тобто перебувають на стадії можливості помріяти і поговорити.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті