"Немає чого додати": МЗС Китаю висловилося щодо можливості переговорів Сі Цзіньпіна із Зеленським

Китай щодо «українського питання» підтримує комунікацію з усіма зацікавленими сторонами. Про це 24 березня під час брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, передає Укрінформ.

«Китай щодо «українського питання» підтримує комунікацію з усіма (зацікавленими – ред.) сторонами», - сказала Мао, відповідаючи на питання щодо переговорів глави КНР Сі Цзіньпіна з президентом Володимиром Зеленським.

Водночас вона зазначила, що «стосовно конкретного питання (зустрічі лідерів України й Китаю – ред.), нам немає чого додати».

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну голова КНР Сі Цзіньпін уникає контактів із президентом Володимиром Зеленським.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті