Нелегального Z-бойовика і Z-«блогера» Гузенка на два місяці відправили в СІЗО за опір російській поліції

Нелегального бойовика і Z-«блогера» Єгора Гузенка на два місяці відправили в СІЗО за опір російській поліції. Про це пишуть його соратники на сторінках його Телеграм-каналу «Тринадцатый».

Вони не змогли підтвердити бойовий шлях «Тринадцятого», який називає себе ветераном війни проти України. «Останнім часом він був під чорним прапором через те, що перебував у федеральному розшуку. Є багато бійців, які готові підтвердити, що Єгор не просиджував штани. На жаль, із тих, хто воював із ним із 2014-го, мало хто залишився в живих, але є величезна кількість доказів, починаючи від постів на його каналі і закінчуючи особистим листуванням у телефоні», - запропонували товариші Гузенка вірити в розповіді про його “подвиги” на слово.

Як повідомлялося раніше, Гузенка, який перебуває у федеральному розшуку і переховується в зоні проведення «СВО», затримали в Ставропольському краї РФ. 

За словами «групи підтримки» суд відправив його в СІЗО на 2 місяці. «Тринадцятому» інкримінують “застосування насильства щодо представника влади” під час затримання. Останнім часом Гузенко відзначився постами, в яких критикував владу, включно з «одним дідусем у Кремлі», а також командиром «Ахмата» Апті Алаудіновим.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Всі статті