Негода в "ЛНР": у Луганську ускладнено рух великовантажів, в інших містах - брак спецтехніки

У частині окупованої Луганської області через негоду ускладнено рух великовантажних автомобілів протягом останньої доби. Про це повідомили так зване "МНС ЛНР" і місцеві "адміністрації" в Телеграм 9 січня.

"Минулої доби у зв'язку з погіршенням погодних умов (снігопад, сильний поривчастий вітер, ожеледиця) у місті Луганську... самостійно не могли виїхати на підйом кілька великовантажних автомобілів із причепами, через що було ускладнено рух іншого транспорту", - пише "МНС ЛНР".

Зазначається, що для розблокування руху було відбуксовано 11 великовантажів.

В інших містах окупованої області зі стихією також справляються не скрізь. 

"У зв'язку з нестачею спеціальних машин розчистити всі дороги відразу неможливо", - написав окупаційний "мер" Кадіївки Сергій Жевлаков.

Водночас у північних районах області, як повідомляють джерела "ОстроВа", снігопад був менш інтенсивним і поки що особливо не ускладнив життя населенню. 

Раніше повідомлялося, що в окупованому Довжанську (Свердловську) на Луганщині відсутнє електропостачання майже місяць.

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті