"Не живіть ілюзіями". В Офісі президента пояснили, чому путін заговорив про переговори

В Офісі президента радять не звертати уваги на розмови російського диктатора путіна про переговори. Про це написав радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Twitter.

"Коли хтось із російських чиновників, зокрема Путін, знову ініціює брехливу розмову про "переговори", прохання на це не реагувати. Анітрохи. Не живіть ілюзіями, що теперішня Росія здатний якимось чином домовлятися. Не дайте себе обдурити ще раз", - написав він.

За його словами, російський диктатор говорить не про переговори у класичному розумінні, а виключно про один із трьох сценаріїв:

1) натиснути на Україну й змусити її капітулювати, а потім заморозити конфлікт до наступного етапу;

2) зробити оперативну паузу, щоб ще більше озброїтись і продовжувати вбивати українців;

3) не дати програти РФ, інакше на них чекатиме трансформаційна революція.

"Все це дуже примітивно, передбачувано і банально, коли ми говоримо про плани Росії. Тому ще раз - живіть без ілюзій, не слухайте Росію, не звертайте уваги на геноцидні бажання колективного Путіна", - зазначив Михайло Подоляк.

Раніше Путін заявив, щоб Україна скасувала "декрет" про заборону переговорів із Росією.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті