Не чекати на указ путіна! Кадиров пропонує регіонам РФ самостійно оголосити загальну мобілізацію. Аксьонов відповів "Є!"

Глава Чечні Рамзан Кадиров Кадиров запропонував регіонам РФ не чекати на указ путіна і самостійно оголосити загальну мобілізацію для війни в Україні. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Він нагадав, що країна-агресор є федеративною державою, тому регіони "можуть бути ініціаторами будь-яких починань".

"І одним із таких починань сьогодні має стати "самомобілізація". Не потрібно чекати оголошення Кремлем військового стану чи навпаки — відсиджуватися в очікуванні закінчення СВО в Україні. Глава кожного суб'єкта Росії сьогодні має довести свою готовність допомогти державі. І допомога ця має висловлюватися не словесними" виступами чи банальними автопробігами, а конкретними діями, які допоможуть бійцям", - заявив Кадиров.

За його підрахунками, якщо кожен регіон знайде "хоч одну тисячу добровольців", то на війну в Україну можна буде відправити додатково 85 тисяч окупантів.

Першим ідею регіональної загальної мобілізації підтримав голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов. За його словами, "Крим уже виставив понад 1200 добровольців і формує ще два батальйони".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті