Не Юнною Моріц єдиною. Сергій Нікітін на вірші Булата Окуджави написав нову пісню про почуття власної гідності  

Російський бард Сергій Нікітін, який виступає проти російської агресії в Україні, записав нову пісню на вірші Булата Окуджави про почуття власної гідності.

"Чувство собственного достоинства - вот загадочный инструмент: созидается он столетьями, а утрачивается в момент. Под гармошку ли, под бомбежку ли, под красивую ль болтовню, иссушается, разрушается, сокрушается на корню", - ці рядки Окуджави, присвячені Беллі Ахмадулліній, є своєрідною відповіддю колишній "шістдесятниці" Юнні Моріц, яка нині активно підтримує путінський режим і яка через суд хоче заборонити Тетяні й Сергію Нікітіним виконувати її пісні на концертах на підтримку України. 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті