Не виключаємо будь-які сценарії. Кириленко прокоментував можливий відступ із Бахмута

Стосовно Бахмута Донеччини розглядають різні сценарії, у тому числі відступ. Про це 7 лютого в інтерв'ю Радіо Свобода заявив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Не виключаємо ми будь-які сценарії. Але діємо виключно за вертикаллю. Усі військові знаходяться на рубежах захисту. І вживаються всі максимальні заходи, щоб цього не сталося", - відповів чиновник у відповідь на питання про можливе захоплення Бахмута.

Однак голова ОВА зазначив, що Бахмут ще тримається і українські бійці роблять все, щоб місто не захопили окупанти.

"Але, звісно, з урахуванням того, що для ЗСУ, для військового командування захист рідної землі, територій, суверенітету держави, безумовно, є найвищим пріоритетом, але при цьому ми розуміємо, що життя та здоров'я наших захисників є одним із основних пріоритетів. Тому, даруйте, використовувати захисників, як гарматне м'ясо, ніхто не буде", - додав Кириленко.

Нагадаємо, кілька днів тому Володимир Зеленський заявив, що здавати Бахмут ніхто не буде.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті