"Не розповсюджувати неперевірену інформацію!". У Повітряних силах ЗСУ заявили, що мають тільки 5 винищувальних бригад

Речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат закликав ЗМІ не розповсюджувати неперевірену інформацію, а також розповів про поточний стан озброєння українських льотчіків. Його заяву опублікував прес-центр Повітряних Сил ЗСУ.

"Прохання перестати маніпулювати заголовками, робити необґрунтовані «переможні новини» із передачі словацьких та польських МіГів, завдяки чому, цитую… «вдалось укомплектувати три бригади винищувачів»… І звідки взагалі взялась цифра 72?! 100500 раз повідомляю: у складі Повітряних Сил є 5 винищувальних бригад, три із них мають на озброєнні МіГ-29. Передача польських та словацьких МіГ-29  ДЕЩО посилить спроможності винищувальної авіації Повітряних Сил у виконанні поточних бойових завдань, але в жодному разі не вирішить питання «контрнаступу», «перемоги» і т.д", - заявив Юрій Ігнат.

Як повідомлялося раніше, у Повітряних Силах розповіли, скільки винищувачів уже отримала Україна.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті