Не протрималися й місяця: на окупованому Донбасі "з технічних причин" скасували щоденний поїзд Макіївка - Луганськ - Макіївка 

На окупованому Донбасі "з технічних причин" із 23 квітня скасували щоденний поїзд Макіївка - Луганськ - Макіївка. Про це йдеться в повідомленні так званих "Залізниць Новоросії".

Зазначається, що "з 23 квітня 2024 року і до скасування" пасажирські поїзди за вказаним маршрутом курсуватимуть через день.

З Макіївки поїзди вирушатимуть по непарних числах, з Луганська по парних числах, - ідеться в повідомленні.  

Раніше окупаційна влада "ДНР/ЛНР" "для поліпшення обслуговування пасажирів" заявила про запуск з 1 квітня щоденного поїзда Макіївка - Луганськ - Макіївка.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті